Gebze Klima Montaj

Gebze Klima Montaj Hizmeti Sunan Firmamız Gebze Ve Çevre İlçelerine hizmet vermektedir.

İstenilen Gün İçerisinde Eski Yerinizde duran klimanız düzgün bir şekilde sökülür ve yeni yerine aynı şekilde montaj işlemi yapılmış olunur.

klimanız sökülmeden önce çalıştırılır ve çalıştığına emin olunur. çalıştığına emin olunan klima gazı klimanın içine hapsedilerek sökülür bu şekilde klimada gaz eksikliği olmamış olur.Gazı İçerisine depolanmış olan klima montaja hazır vaziyete getirilir, boruları kullanıma müsait ise eski boruları kullanılır. Bu konuda dikkat edilmesi gerek bakır veya alimünyum olan boruların kullanım ömürleri ve kalitesidir. Deforme olan boruların kullanılması doğru olmaz gaz eksilttiği takdirde daha yüksek maliyet ile karşı karşıya kalınabilir. teknik elemanlar bu konuda sizlere gerekli açıklamaları yapacaklardır.

Klima Montajı Müşterinin uygun gördüğü yere montaj yapılır veya montaj için en uygun yer tespit edildikten sonra montaj işlemine başlanır.İşlem sonuçlandıktan sonra klima testi yapılır. eski durumdaki gibi sağlıklı çalışıp çalışmadığı kontrol edilir .Herhangi bir sorun olmadığı takdirde müşteriye Klimanın kumandası teslim edilir 🙂

Değerli Tüketiciler klima montajı her kes tarafından yapılabilir.ama işi yaparken başka sorunların oluşmaması için işi bilen firmalar tarafından yapılması sizler için daha mantıklı bir işlem olacaktır.

Gebze Klima Servisi – Öz Anadolu Teknik

Gebze Klima MontajıGebze Klima Sökümü

Gebze Klima Takılması

Gebze Klima Bakımı

  1. Şantiyedeki Konteynırlarımızın Klima montajların da mevcutta olan klimalarımızın montajlarını talep ettik fakat mevcuttaki klimalarımızın bazılarında arkadaki asma demiri yoktu. montajı yaparken zorlandılar ama sonuç olarak montajı bitirdiler.
    delik deşik olmadan iyi bir işçilik çıkardılar.

  2. montaj konusunda işlemler yavaş gitmiş olsada yaptıkları işçiliklere şahit olunca 1 gün daha uzamasına razıydım. gayet başarılı ve özenerek 8 klima montajımızı yaptılar.

  3. Bakım zamanı geçşken klimalarımızın ve 1 tanesinde arıza olan saol tipi klimamızın bakım ve arıza işlemlerini acil talebimiz üzerine 1 saat 48 dk sonra geldiker 🙂 aynı gün içerisinde arıza tamiri de olmak üzere işlemleri tamamladılar.
    Sizden önce çağırdığım firmayı 2 gün bekledim gelcez gelcez diyip oyaladı. ilgi ve alakanızdan ötürü ekibinize teşekkür ederiz.
    iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir